„Kelio ženklai“ sėkmingai implantacijai

GYDYMO ĮSTAIGA

Pasirinkite gydymo įstaigą, kuri specializuojasi odontologinėje implantacijoje, protezavime bei protezavime ant implantų ne mažiau 5 metų. Taip būsite tikri dėl gydymo įstaigos atsakomybės, specialistų kompetencijos ir garantijų.

2.SPECIALISTAS

Dantų implantavimą gali atlikti gydytojas periodontologas, veido ir žandikaulių chirurgas, gydytojas odontologas – ortopedas, o taip pat – bendrosios praktikos gydytojas odontologas, išklausęs dantų implantacijos kursus medicinos universitetuose.

3. IMPLANTŲ SISTEMA

Pasidomėkite, kokia implantų sistema dirba gydymo įstaiga. Ir ar ta gydymo įstaiga turi visus išaiškinimus bei sertifikacijas, leidžiančias implantuojančiam gydytojui ja dirbti.

Taip pat svarbu suprasti, kad ne implantų sistema, o gydytojo profesionalumas lemia gydymo sėkmę.

4. KAULO AUGMENTACIJA

Jeigu Jums reikalinga kaulo platinimo, atstatymo procedūra, privalote pasidomėti, kokios medžiagos bus naudojamos šiai procedūrai.

Lietuvoje implantuojantys gydytojai dažniausiai naudoja sintetinį, ksenogeninį – jaučio, arklio, kiaulės – kaulą.

Pasauliniais mokslo tyrimais yra įrodyta, kad tik autogeninis (paciento) arba alogeninis (žmogiškos kilmės transplantas) veikia osteoinduktyviai ir osteokonduktyviai, tai reiškia, skatina kaulo atsigaminimą, regeneraciją.

Gerbdami savo pacientų sveikatą ir siekdami maksimalaus prigijimo, klinikoje naudojame ŽMOGIŠKOS KILMĖS (autogeninius ir alogeninius) produktus kaulo regeneracijos operacijoms.

5. MITAI

Kalbos apie „stebuklingas“ dantų implantų firmas ar „greičiau prigijančius“ implantus yra MITAS. Visos implantų sistemos, pasaulyje naudojamos daugiau nei 15 metų, yra patikimos ir saugios. Tai yra įrodyta ilgamečiais, žymiausių pasaulio implantologų organizuojamų tyrimų rezultatais.

6. KOMPETENCIJA / OPERATYVUMAS / PATIKIMUMAS

Klauskite, ar visos paslaugos, kurios Jums reikalingos, bus atliekamos toje gydymo įstaigoje.

7. DOKUMENTAI

Išsiaiškinkite, ar gydymo įstaiga galės suteikti PILNĄ DOKUMENTACIJĄ, pradedant implantavimo procedūros išaiškinimu, implantavimo sutartimi ir baigiant atmintinėmis po procedūrų bei finansinės atskaitomybės dokumentais. Be šių dokumentų negalite tikėtis jokių GARANTIJŲ atliktam darbui.

8. GARANTIJOS

Sužinokite, ar gydymo įstaiga teikia garantijas atliktam darbui.

9. PRIEŽIŪROS PROGRAMA

Domėkitės, ar gydymo įstaigoje bus suteikta ilgalaikės priežiūros programa, kas yra didžiąja dalimi burnos sveikatos pagrindas.