SVARBI INFORMACIJA

Gerbiami Pacientai,

Dėl pandeminės situacijos Lietuvoje – sergančio Personalo ir Pacientų, buvo priversti stabdyti klinikos darbą sausio 11 – sausio 22 dienomis.

Sausio 25 dieną pamažu atnaujiname veiklą. Visų Pacientų, kurių vizitai buvo atšaukti minėtu laikotarpiu, labai atsiprašome ir prašome būti kantriais. Susisieksime su kiekvienu iš Jūsų asmeniškai paskutinę sausio – pirmą vasario savaitėmis ir suderinsime Jums patogų kito vizito laiką.

Jeigu turite klausimų arba jaučiate skausmą, tinimą dantų srityje – prašome skambinti į kliniką nelaukiant +370 698 57500

 

Patvirtiname, mes dirbame maksimaliai saugiai tiek Jums, tiek Kolegoms, taigi galime užtrukti, vėluoti, nes mums reikalingas laikas ne tik suteikti paslaugą, tačiau po jos tinkamai išvėdinti ir dezinfekuoti patalpas, paviršius, pasikeisti aprangas, todėl labai prašome Jūsų supratingumo.

Jeigu manote, kad Jūsų vizitas nėra skubus ir galima jį atidėti vėlesniam laikui ar pavasariui, prašome taip ir padaryti.

Vizito išvakarėse Jums paskambins administratorė ir pasiteiraus apie Jūsų sveikatos būklę ne iš smalsumo, o tam, kad žinotumėm, jog saugu Jus priimti klinikoje tiek Jums pačiam, tiek Personalui. Net jeigu telefoninio pokalbio metu patvirtinote apie savo gerą sveikatą, o per naktį Jūsų sveikatos būklė pasikeitė, labai prašome, atšaukite vizitą be sąžinės graužaties ir likite namie.

Įėjus į kliniką DĖVĖKITE KAUKĘ. Jums pamatuos kūno temperatūrą, kad įsitikinti, jog nekarščiuojate, įteiks supildyti privalomą anketą. Net jeigu nebuvote išvykęs, neturėjote kontakto su sergančiuoju Covid 19, tačiau karščiuosite (termometras rodys 37,00 ir daugiau laipsnių), pasiliekame teisę perkelti Jūsų vizitą ateičiai. Gali atsitikti ir taip, kad ir nekarščiuosite, tačiau gydytojui kils įtarimas dėl galimos beprasidedančios ligos (peršalimo, herpes viruso ir pan.) – atsiprašysime ir perkelsime Jūsų vizitą ateičiai.

Jeigu grįžote iš užsienio, Jums privaloma saviizoliacija. Daugiau informacijos: https://nvsc.lrv.lt/lt/visuomenei/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio

Jeigu Jums kilo klausimų dėl saviizoliacijos, grįžus iš užsienio, persirgus Covid 19 ar turėjus kontaktą su užsikrėtusiuoju, prašome susisiekti konsultacijai 1808 telefonu. Jeigu karštosios linijos operatorius negalės atsakyti į Jūsų klausimą, nukreips Jus tinkamais kontaktais. Jeigu visgi negavote atsakymo ar nežinote, kaip elgtis, tiesiog nukelkite vizitą keturioms savaitėms.

 

INFORMUOJAME, KAD KLINIKOS DARBO LAIKAS GALI KOREGUOTIS, ATSIŽVELGIANT Į PACIENTŲ UŽSIRAŠYMĄ.

PRAŠOME JŪSŲ NEVYKTI Į KLINIKĄ, PRIEŠ TAI NESUSISIEKUS IR NESUDERINUS VIZITO KLINIKOS TELEFONU +370 698 57500

SKUBIAIS ATVEJAIS, KAI KLINIKA NEDIRBA, GALITE KREIPTIS 8 610 60004

 

Būkite sveiki!

Klinikos Personalas